مطالب پربیننده:   

اجلاسیه مدیران و دبیران پژوهشی جامعه‌المصطفی(ص) برگزار شد
دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰


سومین اجلاسیه مدیران و دبیران پژوهشی جامعه المصطفی(ص) العالمیه، در سالن عارف‌الحسینی مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

دراین مراسم ضمن رونمایی از اطلاعات پژوهشی جامعه المصطفی(ص) و سامانه الکترونیکی فروشگاه اینترنتی تولیدات پژوهش المصطفی(ص)، از اعضای هیئت علمی و دبیران پژوهشی برتر مراکز صفی جامعه المصطفی(ص) تقدیر شد.از مجتمع فقه تخصصی از جناب آیت الله حبیبی تبار به عنوان مدیر پژوهشی برتر و از آقای سید باقر محمدی به عنوان دبیر پژهشی برتر تقدیر شده.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی ، معاون پژوهش جامعه‌المصطفی(ص) در این مراسیم با بیان این که نگاه به وضعیت کنونی پژوهش در جامعه المصطفی(ص)، راه آینده را برای ما مشخص می‌نماید، اظهار داشت: تنظیم نظام‌نامه جامع پژوهش به منظور وضعیت‌شناسی مناسب فعالیت‌های پژوهشی المصطفی(ص)، ضرورت دارد، زیرا موجب می‌گردد برای حرکت به سمت اهداف والاتر، آماده‌تر باشیم.

وی آمایش درست بین‌المللی را برای شکل‌گیری شبکه تأثیرگذار پژوهشی در سراسر جهان مهم ارزیابی نمود و خاطرنشان ساخت: طرح شکل‌گیری پانزده قطب زبانی پژوهشی، یکی از رویکردهای مهمی است که امیدواریم در دو سال آینده همه آنها را فعال نماییم، تا المصطفی(ص) در همه قطب‌های زبانی در عالم، حضور علمی تأثیرگذار داشته باشد.

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به انجمن علمی و پژوهشی فقه قضایی است و نقل مطالب بدون ذكر منبع غير مجاز مي باشد
مسؤولیت مقالات به عهده نویسنده بوده، درج مقاله به منزله تایید آن نیست
Template name : Alqaza / Template designed by www.muhammadi.org

SMZmuhammadi July 2010